یکشنبه 2 اردیبهشت 1403  
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :

اطلاعیه ها

1402/6/27 دوشنبه

اعتبارات پاییز 1402 شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی اعلام شد.

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی از تخصیص اعتبار مبلغ 20 میلیون ریال با تخفیف 40 درصدی برای متقاضیان استفاده از خدمات مراکز آزمایشگاهی عضو این شبکه در پاییز 1402 خبر داد..

.
رضا اسدی‌فرد مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، هدف از تخصیص اعتبارات فصلی را ترویج و توسعه پژوهش‌ها و بهره‌مندی هرچه بهتر از ظرفیت‌های آزمایشگاه‌های کشور عنوان کرد و افزود: شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، بستری تعاملی میان ارائه کنندگان و متقاضیان امکانات و خدمات آزمایشگاهی است و ضمن ایجاد فرصت استفاده بهینه از امکانات و توانمندی‌های آزمایشگاهی سراسر کشور، پیوند میان بخش عرضه و تقاضای خدمات آزمایشگاهی بدون محدودیت جغرافیایی را مستحکم و زمینه توسعه پژوهش‌ها، ارتقای محصولات و حرکت در مرزهای دانش و فناوری را فراهم می‌کند.

وی با اشاره به ارائه تخفیف استفاده از خدمات مراکز آزمایشگاهی عضو، در قالب اعتبارات فصلی برای مخاطبین عنوان کرد: دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی، استادان دانشگاه، پژوهشگران، نخبگان، مخترعان و شرکت‌های دانش‌بنیان از جمله مخاطبین خدمات آزمایشگاهی هستند که پس از عضویت در باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی، اعتبارات فصلی به آنان اختصاص داده می‌شود.

اسدی‌فرد بیان کرد: این طرح‌های تخفیفی بخشی از طیف گسترده خدمات و حمایت‌های شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی از فعالان زیست‌بوم پژوهش، فناوری و نوآوری است که در راستای رسالت این شبکه و با هدف ارتقای پژوهش‌های کاربردی دانشگاه ها و مراکز پژوهشی، توسعه محصولات دانش‌بنیان، ارتقا سطح علمی و فناوری کشور، ارتقای کیفی فرآورده‌ها و محصولات تولیدی و نظارت بر محصولات وارداتی انجام می‌شود.

توجه: ثبت نام طرح تخفیف خدمات آزمایشگاهی ویژه اعضای هیئت علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای پاییز 1402 از روز دوشنبه 27 شهریورماه ساعت 10 صبح آغاز خواهد شد.

مهلت استفاده از اعتبار طرح، از ابتدای مهرماه تا پایان آذرماه 1402 است.
 

با عضویت در این شبکه هنگام پرداخت هزینه های آنالیز، از تخفیفات ویژه برخوردار شوید.

جهت ثبت نام به لینک زیر مراجعه کنید:   https://my.labsnet.ir/

 .
آرشیو
نسخه قابل چاپ
بیشتر