یکشنبه 2 اردیبهشت 1403  
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :

اطلاعیه ها

1402/10/10 یکشنبه

اعتبارات ویژه شبکه آزمایشگاهی برای زمستان 1402 اعلام شد..

اعتبار زمستان به میزان 30 میلیون ریال با پوشش 50 درصد برای 4000 نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و 6000 نفر از دانشجویان تحصیلات تکمیلی تصویب شد..

.
رضا اسدی فرد مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی، با اشاره به تصویب تسهیلات ویژه معاونت برای شبکه آزمایشگاهی عنوان کرد: اعتبار زمستان به میزان 30 میلیون ریال با پوشش 50 درصد برای 4000 نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و 6000 نفر از دانشجویان تحصیلات تکمیلی توسط معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری تصویب شد.
ارایه اعتبارات فصل زمستان در دو مرحله انجام می شود، در مرحله اول ظرفیت اصلی طرح های اعتباری برای آن دسته از اعضای هیئت علمی و دانشجویانی فعال خواهد شد که در سال جاری، هیچ اعتبار و طرح اعتباری را انتخاب نکرده اند. در مرحله دوم، سایر پژوهشگران می توانند به صورت عام و با ظرفیتی محدود از اعتبارات فصل زمستان استفاده کنند.
لطفا برای ثبت نام و فعال‌سازی اعتبارات فصل زمستان با توجه به شرایط ذکر شده، از 9 دی ماه جاری ساعت 8 صبح به پایگاه اینترنتی باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی، به نشانی https://my.labsnet.ir  مراجعه کنید.
 .
آرشیو
نسخه قابل چاپ
بیشتر