یکشنبه 2 اردیبهشت 1403  
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :

اخبار

1401/1/30 سه‌شنبه

تجلیل معاون آموزش، تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی آبادان از کارمندان آزمایشگاه این معاونت به مناسبت فرا رسیدن روز علوم آزمایشگاهی.

معاون آموزش، تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی آبادان، از کارمندان آزمایشگاه این معاونت به مناسبت فرا رسیدن سالروز بزرگداشت حکیم جرجانی و روز علوم آزمایشگاهی تقدیر بعمل آورد..

.
به گزارش خبرنگار وبدا در آبادان، دکتر نبی جمعه زاده، معاون آموزش، تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی آبادان به مناسبت سالروز بزرگداشت حکیم جرجانی و روز علوم آزمایشگاهی، از کارمندان آزمایشگاه این معاونت تقدیر بعمل آورد.

دکتر نبی جمعه زاده در ابتدای جلسه به سخنرانی پرداخت و گفت: سی ام فروردین، سالروز تولد حکیم جرجانی پزشک نامدار ایرانی ست که روز آزمایشگاه نیز نامگذاری شده است. شغل آزمایشگاه از مشاغل دشوار می باشد و کارمندان آزمایشگاهی سلامتی خود را جهت ارتقا سطح بهداشتی، درمانی و آموزشی کشور به خطر می اندازند و در معرض بیماری های بسیاری قرار دارند. فعالیت کارمندان آزمایشگاهی چه در دانشگاه ها و مراکز علمی و چه در بیمارستان ها و مراکز درمانی با دشواری های فراوانی همراه است و بسیار تحسین برانگیز  می باشد. روز علوم آزمایشگاهی را خدمت شما و جامعه آزمایشگاهی کشور تبریک عرض می کنم و برای شما سلامتی و سربلندی را از خداوند منان خواستارم.

در انتهای نشست، معاون آموزش، تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی آبادان هدایایی را به پاس قدردانی از تلاش و زحمات کارمندان آزمایشگاهی این معاونت به آن ها تقدیم کرد.
 .
آرشیو
كلمات كليدی :روز علوم آزمایشگاهیدکتر نبی جمعه زادهمعاون آموزش، تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی آبادان
نسخه قابل چاپ
بیشتر